Inovatívna technológia umývania

Typy autoumyvární

V závislosti od potrieb a podmienok môže byť naša technológia umývania inštalovaná niekoľkými rôznymi spôsobmi – v kontajneri, v module, ako aj v existujúcej miestnosti zákazníka.

Kontajnerové autoumyvárne

Kontajner je ideálnym priestorom, kde je možné skladovať väčšie množstvo zásob chemikálií a príslušenstva, ktoré sú potrebné v každom objekte. K dispozícii je tiež možnosť vybavenia umyvárne väčším kontajnerom so sociálnym zariadením. Všetky kontajnery sú vyrábané v našom výrobnom závode. U nás si môžete objednať kontajnery v rôznych veľkostiach a objemoch. Je v ňom zabudovaná kompletná umývacia technika, systém úpravy vody, dvoj-funkčný vykurovací kotol s komínovým systémom z nehrdzavejúcej ocele a efektívny ventilačný systém. V kontajneri sa nachádza kompletný rozvod elektriny s rozvádzačom a osvetlením.

Modulové autoumyvárne

Modulové autoumyvárne

Pre majiteľov menších pozemkov sa bude hodiť modulová autoumyváreň s maximálne 3 stanovišťami. Technologický modul autoumyvárne je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Obsahuje kompletnú umývaciu technológiu a príslušenstvo ako v kontajneri. Všetky moduly sú vyrábané v našom výrobnom závode. Informačné polepy na module môžu byť vyrobené podľa návrhu zákazníka v akejkoľvek farebnej schéme.

Technológia v technickej miestnosti klienta

Ak má zákazník technickú miestnosť, ktorú by chcel využiť ako strojovňu, umývacia technológia môže byť umiestnená na prefabrikovanom regáli.

Jednostanovisková autoumyváreň Euro-One

Umyváreň Euro-One je vhodná pre otvorenú aj vnútornú prevádzku. Pri vývoji zariadenia sme kládli dôraz na zjednodušenie konštrukcie, čo sa premieta do jednoduchého servisu a nadpriemernej spoľahlivosti. Navrhnutá konštrukcia zariadenia a správne zvolený tlak vody vám umožňujú rýchlo a s minimálnymi silami odstrániť kontaminanty z ťažko dostupných miest. Umývacie programy môžu byť prispôsobené individuálnym potrebám.

Máte záujem o modernizáciu umývarky?


Premyslené riešenia

  • používame zmäkčenú vodu vo všetkých umývacích programoch, vďaka čomu sa na karosériách umývaných áut nevytvárajú stekance
  • tekutá chémia znamená lepší čistiaci účinok, menšiu ekologickú stopu autoumyvárne (bez fosfátov) a hospodárnosť – vodu nemusíte ohrievať na 60°C
  • silné, menej namáhané čerpadlá sú nastavené na 60% výkon (cca 130 barov), čo zaručuje ich dlhú a bezporuchovú prevádzku
  • použité tlakové zmiešavače Dosatron sú spoľahlivým a extrémne presným systémom dávkovania chémie
  • systém spätného získavania vody do umývania z odpadovej vody, vznikajúcej pri procese reverznej osmózy zaručujúci 35 % úsporu vody

Komponenty

Naše Autoumyvárne sú vybavené príslušenstvom a komponentmi od renomovaných dodávateľov z celej Európy, vďaka čomu spĺňajú najvyššie štandardy pre tento typ zariadení a zodpovedajú najnovším trendom.

Základné umývacie programy

Naše umyvárne sú štandardne vybavené 4 základnými umývacími programami – umývanie penou, oplachovanie, voskovanie a leštenie. Stojí však za to investovať do dodatočných programov, ktoré vám pomôžu prilákať zákazníkov zvyknutých na najkvalitnejšie umývanie, čo sťaží možný príchod konkurencie na váš trh.

Umývanie penou

Oplachovanie

Voskovanie

Leštiaci oplach

Doplnkové programy

Disky/Hmyz

Umývanie kefou

Turbo kefa

Turbo pena

Otázky? Radi poradíme!

Štartovacie systémy

Všetky naše štartovacie systémy sú vybavené krytmi z nehrdzavejúcej ocele, odolnými, vodotesnými, LED podsvietenými tlačidlami, veľkými, čitateľnými štvorsegmentovými displejmi zobrazujúcimi čas umývania.

Štartovací systém SWR

SWR

Náša vlajková loď, patentovo chránený štartovací systém je vybavený veľkým LED displejom a integrovanou čítačkou hodnotových kľúčov na prednom paneli mincovníka. Výhodou je možnosť platiť za umývanie bankovkami, mincami a voliteľným bezkontaktným platobným systémom PayPass, čo môže zvýšiť obrat umyvárne na stanovisku až o 35%. Model SWR navyše podporuje platbu s bankovkami, s možnosťou vydávanía zostatku v minciach, akonáhle je proces umývania dokončený. V porovnaní s konkurenčnými riešeniami je SWR lepšie chránený proti vandalom a zlodejom – autorizácia prístupu sa vykonáva pomocou RFID čipu. Obsluha pre investora sa výrazne zjednodušila a zvýšila sa jej funkcionalita vďaka použitiu obojsmernej komunikácie s riadiacim systémom autoumyvárne – priebežne si môžete prezerať tržby, kontrolovať prevádzkové parametre SWR, usutočňovať výbery.

Štartovací systém EKO

EKO+

Kryt štartovacieho systému EKO+ je vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej ocele a je chránený proti neoprávnenému prístupu. Štartovací systém EKO+ je v základnej konfigurácii vybavený el. mincovníkom akceptujúcim príjímanie mincí a žetónov, je možné ho rozšíriť o:

  • čítačku hodnotového kľúča Euro-Ekol
  • čítačku platobných kariet PayPass

Vernostné platobné systémy

Štartovacie systémy používané v našich autoumyvárňach sú štandardne vybavené vernostnými bezhotovostnými platobnými systémami EuroEkol Key. Zahŕňajú hodnotové kľúče, čítačky kľúčov, mobilnú dobíjačku kľúčov a webovú aplikáciu na správu a ovládanie. Bezhotovostné platobné systémy umožňujú rôzne marketingové a reklamné využitie, ako aj obsluhu existujúcich zákazníkov

Hodnotový kľúč

Mobilná dobíjačka

Žetóny

Mobilný systém riadenia

Komunikácia medzi autoumyvárňou a zákazníkom je riadená aplikáciou vytvorenou IT oddelením našej spoločnosti. Umožňuje plnú kontrolu umývacích procesov zo smartfónu alebo tabletu (Android/iOS/WP). Vďaka inovatívnym riešeniam môže užívateľ jednoduchým a intuitívnym spôsobom meniť prevádzkové parametre autoumyvárne, odčítať chyby a hlásenia, ako aj čas práce vysokotlakových čerpadiel na striekacích pištoliach a kefách medzi ich prehliadkami, sledovať obrat jednotlivých umývacích stanovísk.

Inovatívna technológia umývania – systém rekuperácie vody

Naša spoločnosť Euro-Ekol ako prvá v Európe použila v bezdotykových autoumyvárňach systém na úsporu vody, ktorý vyvinuli vedci zo Západopomoranskej technickej univerzity v Štetíne.

Vyššie uvedený systém umožňuje použitie vody pochádzajúcej z preplachovania osmotickej membrány, obsahujúcej značné množstvo minerálov nežiadúcich v umývacom cykle vozidla. Takto sa získaná voda podrobí filtračnému procesu, ktorý sa použije v ďalších fázach umývania.

V umývacích zariadeniach od iných výrobcov sa táto voda spracováva ako odpad a vypúšťa sa do kanalizácie. Implementácia produktovej inovácie v spojení s procesnou technologickou inováciou umožňuje úsporu vody v autoumyvárni na úrovni 35 %. Vzhľadom na globálne otepľovanie treba počítať s deficitom vody, čo našim klientom uľahčí efektívne sa uchádzať o spolufinancovanie takejto inovatívnej investície z fondov EÚ.

EKO-lógia je EKO-nómia

Kladieme veľký dôraz na na ekologické riešenia v záujme ochrany životného prostredia, ako aj na priebežné náklady na údržbu autoumyvárne. Presvedčte sa sami, že EKO-lógia je EKO-nómia

-36% Voda

Vďaka použitiu moderných vysokotlakových čerpadiel sa nám podarilo
znížiť spotrebu vody pri zachovaní vysokého tlaku, čo zaručuje vynikajúcu
kvalitu umývania

-26% Energie

Na prevádzku vysokotlakových čerpadiel používame moderné trojfázové
motory s veľmi vysokou účinnosťou od známeho európskeho výrobcu,
ktoré spotrebujú menej energie.

100% Biodegradácia

Vďaka použitiu moderných vysokotlakových čerpadiel sa nám podarilo
znížiť spotrebu vody pri zachovaní vysokého tlaku, čo zaručuje vynikajúcu
kvalitu umývania

-17% Hlučnosť

Na prevádzku vysokotlakových čerpadiel používame moderné trojfázové
motory s veľmi vysokou účinnosťou od známeho európskeho výrobcu,
ktoré spotrebujú menej energie.

-75% Spalín

Vďaka použitiu moderných vysokotlakových čerpadiel sa nám podarilo
znížiť spotrebu vody pri zachovaní vysokého tlaku, čo zaručuje vynikajúcu
kvalitu umývania

-35°C Odolnosť voči mrazu

Na prevádzku vysokotlakových čerpadiel používame moderné trojfázové
motory s veľmi vysokou účinnosťou od známeho európskeho výrobcu,
ktoré spotrebujú menej energie.

Návrat hore