Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo pre bezdotykovú autoumyváreň

Tepelné čerpadlo je v posledných rokoch mimoriadne obľúbené zariadenie, ktoré sa bežne používa na vykurovanie domácností, kancelárií a priemyselných objektov. Toto zariadenie generuje tepelnú energiu v množstve, ktoré je mnohonásobne väčšie ako množstvo elektriny, ktorú spotrebuje. Vďaka tomu je nami inštalovaný vykurovací systém na báze tepelného čerpadla v autoumyvárňach dokonalým riešením v časoch vysokých cien energií, ktoré navyše zaisťuje optimálnu kombináciu hospodárnosti a ekológie. Ponúkame tepelné čerpadlá s výkonom 10 až 35 kW a vyrovnávacie nádrže na vodu s objemom 500 až 1000 litrov, vďaka čomu sme schopní prispôsobiť parametre nášho systému autoumyvárňam akejkoľvek veľkosti, nielen do novovybudovaných ale aj do už existujúcich.

Ovládací softvér

Tepelné čerpadlo použité v našich systémoch je rozšírené o nami vyvinutý riadiaci softvér špeciálne vyvinutý pre bezdotykové autoumyvárne, ktorý umožňuje plnú kontrolu nad prevádzkou čerpadla, čo nás rozhodne odlišuje od iných riešení dostupných na trhu. Štandardné, nie rozsiahle aplikácie nedávajú investorovi možnosť presne analyzovať účinnosť tepelného čerpadla. Vďaka nášmu riešeniu má investor prehľad o každom prevádzkovom parametri tepelného čerpadla inštalovaného v autoumyvárni. Vďaka našim 27-ročným skúsenostiam softvér, ktorý sme vyvinuli, dokonale prispôsobuje tepelné čerpadlo charakteristikám práce v autoumyvárni – pokročilým spôsobom riadi podlahové kúrenie, minimalizuje energeticky náročný nepretržitý režim a znižuje spotrebu energie.

Radi vám poradíme!

Zavolajte nám alebo napíšte a my vám poradíme, ako vďaka modernizácii môže vaša autoumyváreň prilákať viac zákazníkov, znížiť náklady a zvýšiť váš zisk.

tel. 0911 333 786, 0911 333 784
predaj@euro-ekol.sk

Návrat hore