Modernizácia autoumyvárne

Modernizácia autoumyvárne sa oplatí!

Vďaka modernizácii získa vaša autoumyváreň nový atraktívny vzhľad a nové funkcie, ktoré prilákajú viac zákazníkov. Modernizácia vám tiež umožní znížiť prevádzkové náklady autoumyvárne, a tým zvýšiť vaše príjmy!

Upútajte pozornosť zákazníkov

Nový dizajn prístrešku pomôže upútať pozornosť zákazníkov a povzbudí ich k využívaniu služieb autoumyvárne. Nami ponúkané prístrešky sa vyznačujú originálnym efektným dizajnom, funkčnosťou a kvalitou spracovania. Prístrešky sú navyše vybavené informačnými a reklamnými pútačmi a farebne zladeným RGB LED osvetlením, ktoré zaisťuje v autoumyvárni výbornú viditeľnosť aj po zotmení.

Obohaťte ponuku a komfort používania autoumyvárne

Vaši zákazníci ocenia komfort používania autoumyvárne a pohodlnosť platby. Radi využijú aj doplnkové funkcie, ktoré im ponúkate. Vďaka tomu budú častejšie navštevovať vašu autoumyváreň a navyše ju začnú odporúčať svojim známym. Modernizácia autoumyvárne je skvelou príležitosťou, ako obohatiť vašu autoumyvárku o ďalšie vybavenie, ako napríklad:

  • bezkontaktné platby
  • zmenáreň
  • systém výdaja zostaku
  • kompresor
  • vysávač
  • EURO-DRY – automatický stroj so syntetickou jelenicou

Zníženie prevádzkových nákladov

Nami navrhnuté riešenia znížia mesačné prevádzkové náklady vašej autoumyvárne a zároveň zvýšia jej zisk. Inštalujeme tepelné čerpadlá, ktoré sú schopné znížiť účty za plyn alebo vykurovací olej na minimum. Inovatívny systém rekuperácie odpadovej vody vznikajúcej pri procese reverznej osmózy umožňuje úsporu vody až o 35 %. Technológia umývania na báze tekutej chémie môže pracovať bez teplej vody počas väčšiny mesiacov roka, čím sa výrazne znižujú náklady na energiu. Vodu pre tekutú chémiu nie je potrebné ohrievať na 60 °C na rozdiel od umývania mikropráškom

Máte záujem o modernizáciu umývarky?

Najvyššia kvalita umývania

Modernizácia autoumyvárne zabezpečí vašim zákazníkom najvyššiu kvalitu a efektivitu umývania. Nami inštalovaný systém využíva pre všetky umývacie programy zmäkčenú vodu, vďaka čomu na karosérii auta nevznikajú žiadne fľaky. 

Umývanie penou

Oplachovanie

Voskovanie

Leštiaci oplach

Doplnkové umývacie programy

Široká škála inovatívnych a mimoriadne účinných umývacích programov, ktoré ponúkame, uspokojí aj tých ajnáročnejších zákazníkov a odlíši vašu autoumyvárku od konkurencie.

Disky/Hmyz

Umývanie kefou

Turbo kefa

Turbo pena

Návrat hore