Prístrešky autoumyvární

Vyberte si typ prístrešku, pozrite si vizualizáciu a vzorové projekty

Bronze je základným modelom prístrešku Euro-Ekol

Prístrešok Silver je navyše vybavený opláštením stĺpov.

Prístrešok Gold má prídavné LED podsvietenie.

Gold Premium má široké RGB LED pásy s meniacimi sa farbami.

Prístrešok New Design je najnovší model.

Realizujeme aj neobvyklé inštalácie autoumyvární v existujúcich priestoroch, ako aj konštrukcie so sedlovými strechami pripravené na inštaláciu fotovoltaických panelov.

Vďaka vlastnému výrobnému závodu staviame nielen vynikajúce autoumyvárne, ale aj ich zastrešenie v podobe prístreškov. Naším štandardom je oblúková polykarbonátová strecha, ktorá dáva veľa svetla v umývacích stanovištiach. Vyrábame aj ploché strechy jedno alebo viacsklonové a strechy tzv. ponorené.

Naše prístrešky sú kompletné, t.j. vybavené osvetlením aj reklamnými bannermi, ktoré sú rovnako ako atika farebne prispôsobené potrebám zákazníka, spolu s LED kanálom po obryse prístrešku, čo je jeho veľkou výhodou po zotmení.

Atiky, ktoré ponúkame investorom sú vyrobené z kvalitného laminátu alebo dibondu – obe riešenia sú odolné voči poveternostným vplyvom, sú farebne stále a majú estetický vzhľad. Spomedzi rôznych konfigurácií zastrešení ponúkame aj otvorené stanovištia na umývanie vyšších vozidiel ako aj plošiny pre ich jednoduchšie umývanie.

Návrat hore